Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jonida Maliqi - Nuk Kam Faj Që Robëroj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Nuk Të Pres"

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.2"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2004

Komente

Asnjë Koment

21/12/2004

2004-12-20T23:00:00+00:00Me pelqen kur vetem shkoj,
Kur afrohen sa gabojne,
Ashtu te vijne ashtu dhe shkojne,
Qesh kur ti nuk lodhesh kurre,
Dhe nga syte nuk me ndan,
E askujt nuk jam.

Nuk me ngacomon, kur ledhaton,
Veten lendon,
Nuk me pelqen, kur ti je prane,
E askujt nuk jam.

Refreni
Do te shkoj e do kaloj ndalu thelle moj vetullholl.Ma morre diten dhe moj ma morre koken moj.Te mundoj kur kaloj e do te behem tet largoj.Pse ta fala zemren moj.Nuk kam faj qe roberoj x2.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet