Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jonida Maliqi - Nuk Te Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Te Pres"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Te Pres" kënduar nga Jonida Maliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valentina Ajdari. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dua qe te dalim sonte por si duket esht veshtire une as ti nuk kemi zemer njeri tjetrin per me thirr dije qe zdo te therras edhe nese te vjen inat zemren time qe ta fala mund ta humbesh per ni nate nese buzet tua sonte nuk I shijoj si gjdo here neser dote jet shum vone se ti me mua ske pse del nuk te pres as pas minuta mjaft te prita mjaft te luta sje I vetmi djal ne ket planet nuk te pres e zdo te vuaj as ni dite as ni muaj nuk esht hera par qe pome vretMë Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...