A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Isha Un

se dikur harrova cdo keqkuptim
thyerje zemre qe me fale ti
cdo tradheti nga shoqeria
harrova edhe lotet e mi.....

ISHA UN...

harrova se jeta ka shum sfida
se ka shum pamundesi
por me se tepermi harrova edhe cdo kujtim....

ku vajten gjith keto kujtime..
ku shkoi kjo shoqeri...
me nje enderr qe doja te realizoja
me braktisi cdo njeri,......

ehhhhh sa shum....kaq shummm..."lot"
kaq shum "dhimbje"
kaq inate nga te gjith.....
por mbeti histori....

sepse une u largova nga te gjith
dhe une e di se si
u largova nga cdo enderr....
vetem per nje njeri....

mbeti histori se si e doja dike
dhe te gjith kan shum dite
qe me kerkojne pa ber ze...

por kthim pas nuk ka.....
ka vetem heshtje...
e keshtu kuptoj cdo dit...
SE VEC FAMILJES ASKUSH S'ME DONTE.......

- poezi nga Jonida


- Poezia u dërgua nga Jonida -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019