Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jorida Zaimaj - Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)".
3. Video është e këngës "Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg)", por nuk këndohet nga Jorida Zaimaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Jorida Zaimaj - Tani Eshte Vone (Ti Sot Je Larg) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Orkestrimi:

Alban Male

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00Ne heshtje kerkoj une te rri
larg teje me mire ne vetmi
une tani jo ,me s'do te gaboj
faljet e tua s'dua me ti degjoj

Do ti them eres te te coje larg
te shperndaje ligesi ne ajrin qe thith ti
njeri pa jete ,pa emer prane teje une me s;do te vij

Ref:
Ti sot je larg,shume larg
e qesh me nje tjeter por neser
do te qash me ngasherim
braktisur do te jesh
dhe pse se beson
vjen nje dite
emrin tim kerkon

Orkestrimi: Alban Male

Më Shumë Këngë Nga Jorida Zaimaj:


Komente mbi këtë këngë