Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jozefin Marku Me Projektin “Femna Jem” Pëlqehet Nga Publiku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[22-08-2016]
Rruga e tij në muzikë ka nisur që në vegjëli, tutje ka vazhduar studimet në Liceun Artistik "Jordan Misja" dhe asnjëherë nuk është ndalur së menduari për projekte muzikore, për këngë e klipe që do ti rezervonin vend në tregun muzikor.
Jozefin Marku sapo ka prezantuar para publikut një këngë moderne, me një vixeoklip shumë "cool". Kënga titullohet "Femna jem" dhe është produkt nga Irkenc Hyka, ndërkaq për tekstin e këngës është kujdesut Petro Xhori. Klipi është punuar profesionalisht nga produksioni "Max production".
Është vetëm 20 vjeçar, por talenti dhe energiia e tij vërehen që nga largë. është fjala për Jozefin Markun, këngëtarin nga Shqipëria që po depërton fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Kjo këngë ka ritëm, interpretim dhe stil. "Femna jem" po e merrë vëmendjen e publikut dhe po komplimentohet.
 (Arsim Kolari - TeksteShqip.com)

      Jozefin Marku - Femna Jem [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull