Official Video

Top 200

Jozefin Marku - Pa Afsh Te Dashnise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

29/12/2018

2018-12-29T18:00:00

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Video Produksioni:

MAX ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Afsh Te Dashnise" kënduar nga Jozefin Marku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jozefin Marku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jozefin Marku: