Më mbaj mend (për 1 muaj)

JR - Kategori E Rond (Diss Ghetto Gold) (Feat. Kriminel Shadow & GBMC)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


otr je

otr dhe madhe fuckin mike

kto kto gjona na ndodhin ne kur dalim ne rug

ref#1

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipe

jemi rugve si non qima ne po kontrolojm kot send i ngrem gishtat lart po cujm shum viktima ne ket vend shoku shife cka esht dhuna si te po te kruet kruna e mu po mkruet gishti me ti zbraz ne ne gjoks do pluma a do jetoj a di vdes se di po per sa ko jam tu barin me raki me shoqni e mbaj veten e mbaj vetin se ja di kufirin vetes po tjap kshilla ce ta msojsh kuptin e te vertetes qendroj djret ne premtin nuk e mshef tipin tim aj ce mnjef e di shum mir ket jet ne msn rimashe rit mas rimash per umagrim imagjinon ngarkesat kur vet je ne mergim otr un po ni otr un po ni otr a je ti otr une jom otr esht 1 mbretni ke pa ke ni gjithkund ke shku ke pa ncdo mur ngjcdo rrug 3 shkronja otr

ref#2
kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipe

me trufet zemer luftojnja me kthetra si shiponja statujen nzemer 3 shkronja OT DHE R TE SAKATOJNA TI NUK BULONJA NA BONJA LUFTAT E TUJA JAN LONJA TI KE MBARU KUR FILLOJNA DIE KUROREN SI LISHOJNA PO KERKOJNA KU E DI CAR KARIN KERKOJNA NUK VIN ME THON DO MILONJA SE DI E DI CE STLIRONJA ME DIT SE BONJA CA BONJA CA BOJNA TA GARANTOJ NUK DESHTOJNA KUSH DO TE CEKET RUJU BON MIR ME MSU SE SULMOJNA NDAC NDAC NDAC PLAQ UN JAM PRAP ME KUROR ILAQ PER RRUGAC KUR E KAM LAPSIN NE DOT BJERI O BJERI SE TI THERI VETEM BJERI OTR ARI CA PIKESH BJERI SUN TJEN TPARET LOKCARET SE TE PARET JAN ORT'AT NUK JAM MASSTRETET TA TSHKRETET PIK LIDHJE SKAN ME TE VERTETET JAN FALLCA ME NE SKAN SHANCA OTR MBAE SHQIPE KA DISTANCA

REF#3

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipE

A I NIN KURVAT CE FOLIN SA KALOJN TERITORIN SHQIPE BOJU GATI SE PER NDRYSHE TA LUJ ARKIVOLIN OTR BERTAS 2-3 HER TE REHI PLUMBAT NEPER VER ZIK ZEK BABA REKORDS ERDHE NE VELIPOJ ME BIQ FAKTE THUJU SHOKVE TUJ NE VELIPOJ U BO FACKTE PAKTE CLIK CLEK BITHC LIDHE UN SUREKT SI IN FRIK MENON CE BLEN NUK KI CAKMAK PRA PRA DURT NALT ULEN PREJ MAKINES ME KAPULEN EN KRY ME GJOMA TZI CLIK CLEK DAL NEPER RRUG NEN QIME BOJ MAKAPER SI MAKAPER UN BOJ RIPA NEPER KAPER TE VI TA KPUS KRYT SI KULSHEDER JU STUPIT MADHE FAKE REALI BLLEK IS FLOW

REF#4
kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipe

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipe

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond

kur ne dalim ne rrug ti e kupton
kur ne jemi neper rrug ti kur nuk egziston
otr ti i don pikerisht ce xhelozon otr per ty jan kategori e rond shqipe


Ky tekst u dërgua nga  mondiJR
Featuring: GBMC
Publikimi: 09/02/2011


JR - Kategori E Rond (Diss Ghetto Gold)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kategori E Rond (Diss Ghetto Gold)".
3. Video është e këngës "Kategori E Rond (Diss Ghetto Gold)", por nuk këndohet nga JR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga JR:


Komente 0