A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Juli Cenko - Cupa Per Baban Le Koken


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/01/2009

2009-01-17T12:05:43

(2X)
U nda çupa me babane
si rreke lotet i rane
lagu gushe dhe fustane
mallengjeu tere dynjane

(2X)
Se baba nuk gjen gjekundi
te kerkosh qiellin dhe token
e kane thene, i kane vene vulen
çupa per babane le koken

(2X)
çupa per babane le koken
prej qemoti e kane then
nuse shkon ne dere te botes
por zemren pas e ka lene

(2X)
Se baba nuk gjen gjekundi
te kerkosh qiellin dhe token
e kane thene, i kane vene vulen
çupa per babane le koken

(2X)
çupat jane dere e botes
fjale e urte keshtu thote
sa ka uje pusi i shtepise
aq ka syri i çupes lote

(2X)
Se baba nuk gjen gjekundi
te kerkosh qiellin dhe token
e kane thene, i kane vene vulen
çupa per babane le koken

(2X)
Se baba nuk gjen gjekundi
te kerkosh qiellin dhe token
e kane thene, i kane vene vulen
çupa per babane le koken


Ky tekst u dërgua nga Ronnie
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019