Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juli Cenko - Argjiro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Argjiroshe ku ju bëne qe je murosur në shkëmbë Argjiro moj Argjiro X2

Thesar Argjiri na ke lënë 1 me qumësht e 1 me këngë Argjiro moj Argjiro X2

Më dhe këngë e më dhe gjinë më rrite si gjeraqinë borzilokë e trëndelinë mi veshe për nusërinë Argjiro moj Argjiro X1

Po kush është rritur si unë kënga sharkë e gjiri shkumë në dy djepe me ke tundë Lehona që s'bëre gjumë Argjiro moj Argjiro X2

Nëna ime Argjëria ku ndizet këngë e dollia shndritë nuri e nusëria kur hedhë vallen Shqipëria Argjiro moj Argjiro X2

Më dhe Këngë e më dhe Gjinë më rrite si Gjeraqinë borzilok e trëndelinë mi veshe për nusërinë Argjiro moj Argjiro X2


Ky tekst u dërgua nga MNSJuli Çenko
Publikimi: 02/04/2013


Juli Cenko - Argjiro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Argjiro".
3. Video është e këngës "Argjiro", por nuk këndohet nga Juli Cenko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juli Çenko:


Komente 0