Official Video

Juli Cenko - Sheh Ali Drite Floriri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2014

2014-05-19T13:23:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sheh Ali Drite Floriri" kënduar nga Juli Cenko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Juli Cenko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Juli Cenko:

Më Shumë...