Më mbaj mend (për 1 muaj)


Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha - Per Hir Te Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Hir Te Dashurise".
3. Video është e këngës "Per Hir Te Dashurise", por nuk këndohet nga Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha - Per Hir Te Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  18

Muzika & Teksti:

Pirro Çako

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Supersonic

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kastriot Tusha

06/02/2013

2013-02-06T20:05:19+00:00Sa me shum qe te mendoj, jeten time dhe me pak jetoj
te verteten shoh me sy por nuk mundem ta pranoj
jam i ulur ne mes ferrit e parajses
dhimbjes un po i kendoj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
ma dergo per hir te dashurise
prap un dua te te shoh akoma
te te puth pa fund, ti zemren ngrohma

Era jote me nuk fryn, lulet i ka zene trishtimi
Ne oborr te shpirtit tim, pak nga pak ka ardhur dimri
Jam i ulur ne mes endrres edhe zgjimit
Duke pritur naten te mbaroj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
Ma dergo per hir te dashurise
Prap un dua te te shoh akoma
Te te puth pa fund, ti zemren ngrohma

Era jote me nuk fryn, lulet i ka zene trishtimi
Ne oborr te shpirtit tim, pak nga pak ka ardhur dimri
Jam i ulur ne mes endrres edhe zgjimit
Duke pritur naten te mbaroj
REF
Ma dergo me shpirt nje rreze dielli
Ma dergo per hir te dashurise
Prap un dua te te shoh akoma
Te te puth pa fund, ti zemren ngrohma


Më Shumë Këngë Nga Julian Gjojdeshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet