Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha Shijon Pushimet Në Greqi Me Altinin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-08-2012]
E shoqeruar nga bashkeshorti i saj Altini, Juliana Pasha kete vere ka shijuar pushimet e saja ne Lefkada te Greqise, ndersa ka pasur dhe nje axhende te ngjeshur me angazhime neper spektakle dhe juri te ndryshme. Kengetarja e njohur shqiptare si duket ka dashur te relaksohet per te rifilluar nje sezon akoma me te ngjeshur, kete radhe nen shoqeri te kolegeve te saj te cilet pergatisin nje spektakel per nder te 100-vjetorit te Pavaresise. Juli duket shume ne forme, po aq sa edhe bashkeshorti i saj Altini, ndersa muzika si profesion e lidh akoma me shume ciftin.
 (panorama plus)Komente 0