Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngëtaret Në Luftë Për...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[16-03-2015]
Ato pos që janë kolege, janë edhe shoqe shumë të mira. Bëhet fjalë për treshen e famshme Juliana Pasha, Olta Boka dhe Kejsi Tola.

Që të trija janë shumë të njohura dhe të dashura për publikun në Shqipëri, Kosovë dhe më gjërë.

Këndojnë thuajse çdo natë bashkë dhe që të trija e kanë përfaqësuar Shipërinë në "Eurovision".

E, pavarësisht se i bashkojnë kaq shumë gjëra, kur vjen fjala për Sushi, ato janë në luftë. Këtë e thonë vetë.
 (Indeksonline)Komente 2