Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Juliana Pasha - Falje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2004

2004-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2004
Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar

Nese duhet te shkosh
nese duhet te vesh
me thuaj
mos mendo se ne shpirt
thelle ne zemer ne shpirt
s'jam penduar
vetem per nje cast ti ndalu pak
me hapa une te ndjek nga pas
nuk mendoj se humba shpirtin tend
te dua dua duaaa

Falje une kerkoj ne Zotin une kerkoj
falje dhe per ty falje per mua
nese ti me do te lutem ma prano
fal edhe njehere se jam penduar


Ky tekst u dërgua nga Arsa
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet