Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Flas Me Naten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Kjo nate flet me mua thote
ndihem bosh ne vetmi
edhe koha eshte e ftohte
ma prish qetesine qe kerkoj

Nuk e di sesi flet ajo me thote ja iku te la vetem dhe sot
dhe nata prape eshte kaq e ftohte

Ti vjen nje cast edhe shkon
flet per gjithcka
vetem ne nuk bisedojme
dhe nata prap vazhdon

Dhe mendimet me s'kane vlere
te lutem mos i humb
sikur humbem ditet ne
dhe netet jane pafund

Hej ti mos me genje
tjeter je sot
tjeter ishe dje
valle te jesh ti
dhe nata kthehet perseri
e ndjej dhe e kuptoj
cdo gje per ty eshte loje dhe vetem loje mes nesh
kjo nate e gjate
kurre s'do mbaroje


Ky tekst u dërgua nga altinllakaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Juliana Pasha - Flas Me Naten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flas Me Naten".
3. Video është e këngës "Flas Me Naten", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:


Komente 0