Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juliana Pasha - Naten Vone

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Naten Vone".
3. Video është e këngës "Naten Vone", por nuk këndohet nga Juliana Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juliana Pasha - Naten Vone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

28/09/2009

2009-09-28T18:00:28+00:00Naten vone
n´bulevard kalojme te qeshur bashke e larte yjet ndrijne naten vone
para nesh shohim agimin
se per ne
nis jete e re mes endrrave endrrave
ooooo
naten vone
rri ne dhome sa shiu bie fort
e n´qiell shkrepetin
me kane fol te ndahem teje
por me vlon
n´krahnor nje ndjenje qe me pushton
me frymzon

Bashke ne ecim neteve bashke
ne vargjet e poeteve tane
ne ecim n´jeten e viteve
te dy bashke
o naten vone

ja pers´ri kalojme te qeshun bashke
e larte yjet ndrijne
para nesh shohim agimin
se per ne
nis jete e re mes endrrave mes endrrave

Bashke ne ecim neteve bashke
ne vargjet e poeteve tane
ne ecim n´jeten e viteve
te dy bashke
o naten vone

naten voneeeeeeeeee


Ky tekst u dërgua nga Arsa
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet