Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka Relaksohet Në Greqi Bashkë Me Dj Andy-N

Nuk ka akoma asnjë votë

[27-08-2012]
Julka dhe Dj Andy Gramm po shijojne pushimet ne Greqi. Cifti i njohur i skenes eshte larguar nga obligimet ne Tirane per t'u relaksuar ne bregdetin grek per disa dite, ndersa me vete kane marre dhe djalin e tyre, por Julka nuk ka preferuar te tregoje linjat trupore ne plazh, duke postuar vetem disa foto e veshur.
 (panorama plus)Komente 0