Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Pa Ngjyra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krejt rastësisht u pamë pas një kohe të gjatë,asgjë për ty një jetë për mua,qmallem duke të t'parë thellë në zemrën e vrarë të dërgoj një puthje,akoma të dua.Të mbetëm pa fjalë,nuk mundem ta besoj dje ishim bashkë e sot më duhet të t'harroj.

Më gënjyen syt e tu,syt që doja unë,që mbi trupin tënd qanin dashurinë nuk ja ndanin duke më thën të dua tmerrsisht shumë.Më gënjyen syt e tu dhe nuk e di përse,që mbi trupin tënd qanin dashurin nuk ja ndanin duke më thën të dua-të dua vërtet.

Të mbetëm pa fjalë,nuk mundem ta besoj dje ishim bashkë e sot më duhet të t'harroj,më duhet të t'harrooououoj.

Më gënjyen syt e tu,syt që doja unë,që mbi trupin tënd qanin dashurinë nuk ja ndanin duke më thën të dua tmerrsisht shumë.Më gënjyen syt e tu dhe nuk e di përse,që mbi trupin tënd qanin dashurin nuk ja ndanin duke më thën të dua-të dua vërtet.(ref 2)..


Ky tekst u dërgua nga DoruntinaJulka
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Julka - Pa Ngjyra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ngjyra".
3. Video është e këngës "Pa Ngjyra", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0