Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Per Mua Je Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

Ti mund të jesh dikush tjetër
që zemrën time gjall m'ban
ti mund të jesh një gënjeshtër
për mua je gjithçka

Ref:

Për mua je dashurii
nuk do pendohem edii
se kam jetuar un
kam jetuar shum

Un mund të jem dikush tjetër
në zemrën tënde kush jam
un mund të jem një gënjeshtër
më fal të dua më fal

Ref:

Për mua je dashurii
nuk do pendohem edii
se kam jetuar un
kam jetuar shum


Ky tekst u dërgua nga Dije (3 AJulka
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/08/2012
Festivali: Top Fest 9
Muzika: Flori Mumajesi & Andy Gramm
Teksti: Ardit Roshi
Orkestrimi: Flori Mumajesi & Andy Gramm


Julka - Per Mua Je Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mua Je Dashuri".
3. Video është e këngës "Per Mua Je Dashuri", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0