Më mbaj mend (për 1 muaj)


Juna - Vetem Nje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje".
3. Video është e këngës "Vetem Nje", por nuk këndohet nga Juna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Juna - Vetem Nje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

01/04/2009

2009-04-01T20:32:07+00:00Je vetem ti,
fjalët qe thone te tjeret
s'kane rëndesi.
jo nuk kane rëndesi.
s'dua ta di.
Un jam si zjarr qe djeg gjthçka qe ti do...
mos me thuaj jo!

Me nje shikim
ti me çorjenton...
Por prape diçka
tek ti me ndalon.
As un as ti
jo nuk po prekem
je diçka qe shpirtin ti ma zgjon

Ref. x2
E di qe do me kerkosh.
e di qe s'do me besosh.
me sy kur t'me shikosh
zemer pa ty jam bosh.

Je vetem ti,
fjalët qe thone te tjeret
s'kane rëndesi.
jo nuk kane rëndesi.
s'dua ta di.
Un jam si zjarr qe djeg gjthçka qe ti do...
mos me thuaj jo!

Me nje shikim,
ti me çorjenton...
Por prape diçka
tek ti me ndalon
As un as ti,
jo nuk po prekem
je diçka qe shpirtin ti ma zgjon

Ref. x2
E di qe do me kerkosh.
e di qe s'do me besosh.
me sy kur t'me shikosh
zemer pa ty jam bosh.

x2
Me çmend kur me shikon.
Me çmend kur me provokon.
Jo nuk e besoj.
zemer pa ty s'jetoooooj

Ref. x2
E di qe do me kerkosh.
e di qe s'do me besosh.
me sy kur t'me shikosh
zemer pa ty jam bosh.


Ky tekst u dërgua nga Vjosa__x3
Më Shumë Këngë Nga Juna:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet