Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jurgen Kaçani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  181
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Jurgen Kaçani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore e Shqipërisë së jugut. Jurgen Kaçani ka filluar qe ne moshe te vogel te aktivizohet ne festivalet e femijeve. Festivali i pare ka qen ne Vlore per kengen popullore, ku kryetare jurie ishte Meliha Doda dhe ai eshte vleresuar me cmimin e dyte. Me pas ka vazhduar te ndjeke te gjithe festivalet e femijeve ne Vlore dhe ne moshen 11 vjecare ka perfaqsuar qytetin e Vlores ne festivalin nderkombetar ne Shkoder ne teatrin Migjeni ku eshte vleresuar me cmimin e dyte. Ka marr pje...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Mariola Kaçanit

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

10
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Marjust Lumci

Imbro Manaj

Tidra

Alban Chela

Edi Kala

Doza

Blazer

Ergys Shahu

Fatmir Sufa

Leuname

Tags: Jurgen Kaçani, Jurgen Kacani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet