Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Justin Bieber

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  372
  • Vendlindja:
  • Ontario 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Justin Bieber është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Justin Bieber është këngëtar Pop/R&B nga Kanada. Justin filloi karierën viteve të kaluara duke ngarkuar video në Youtube me Soccer Braun, i cili pas një kohe u bë manaxheri i tij zyrtarë. Pas manaxhimit Braun shkoi në Atlanda, Gjerorgji i cili punoi me këngëtarin Usher. Këngët e Bibër kanë qenë të ndryshme si One Time, Baby, One Less Lonley Girl etj, nuk i dihej se do bëheshin hitet më të mëdha të këtyre viteve në Billboard US.Bieber u lind më 1 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

29 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

10
12
6
14
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Shawn Mendes

Ed Sheeran

Nick Jonas

Riccardo Cocciante

50 Cent

Mika

Marc Anthony

Chris Brown

Bobby Valentino

Guy Sebastian

Tags: Justin Bieber


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet