A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Justin Bieber

Love Me ➡ Dashurome

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Princess01


Love Me

My friends say I’m a fool to think
That you’re the one for me
I guess I’m just a sucker for love
‘Cuz honestly the truth is that
You know I’m never leavin’
‘Cuz you’re my angel sent from above
Baby you can do no wrong
My money is yours
Give you little more because I love ya, love ya
With me, girl, is where you belong
Just stay right here
I promise my dear I’ll put nothin above ya.

Love me, Love me
Say that you love me
Fool me, Fool me
Oh how you do me
Kiss me, Kiss me
Say that you miss me
Tell me what I wanna hear
Tell me you (love me)

People try to tell me
But I still refuse to listen
Cuz they don’t get to spend time with you
A minute with you is worth more than
A thousand days without your love,

Baby you can do no wrong
My money is yours
Give you little more because I love ya, love ya
With me, girl, is where you belong
Just stay right here
I promise my dear I’ll put nothin above ya.

Love me, Love me
Say that you love me
Fool me, Fool me
Oh how you do me
Kiss me , kiss me
Say that u miss me
Tell me what I wanna hear
Tell me you love me.

My heart is blind but I don’t care
‘Cuz when I’m with you everything has disappeared
And every time I hold you near
I never wanna let you go

Love me, Love me
Say that you love me
Fool me, Fool me
Oh how you do me
Kiss me , kiss me
Say that u miss me
Tell me what I wanna hear
Tell me you love me.


Dashurome

Shoket e mi me thojn qe jam budall qe mendoj
qe ti je per mua
Por un jam i kallt pas dashuris
Dhe haptazi verteta esht qe
ti e din qe un kurr sdot largohem
sepse ti je engjelli im i derguar nga qielli
Baby smundesh tme besh keq
Parja ime esht e jotja
Dhe dot dhuroj ma shum sepse te dua te dua
Ti tek un e ki vendin
Vetem rri ketu
Te premtoj qe asgje svjen para teje

Dashurom Dashurom
Me Thuaj Qe me don
Ber shaka me mua ber shaka me mua
Oh si me ben mua
Me Puth Me Puth
Me Thuaj Qe te mungoj
Mi thuaj fjalt qe kam qef ti ndegjoj
Me Thua Qe me don

Njerzt mundohen te me thojn
Por une refuzoj ti ndegjoj
Sepse ata skan shpenzu koh me ty
Nje Minute Me Ty Vlen MA SHUMEE sa Nje Mije dit pa dashurin tende

Baby ti sme ben keq
Parja ime esht e jotja
dhe dot dhuroj ma shum sepse te dua te dua
Tek une zemer e ki vendin
Vetem rri tek une
Te premtoj qe asgje svjen para teje

Dashurom Dashurom
Me Thuaj Te Dua
Ber shaka me mua ber shaka me mua
Oh si me ben mua
Me Puth Me Puth
Me Trego Qe te mungoj
Mi thuaj fjalt qe kam qef ti ndegjoj
Me Thua Te Dua

Zemra ime nuk po shef por sme intereson sepse kur jam me ty qdogje zhduket
Dhe qdo her qe te mbaj afer
Kurr sdua te leshoj

Dashurom Dashurom
Me Thuaj Te Dua
Ber shaka me mua ber shaka me mua
Oh si me ben mua
Me Puth Me Puth
Me Trego Qe te mungoj
Mi thuaj fjalt qe kam qef ti ndegjoj
Me Thua Te Dua

Korrigjo Përkthimin