Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Justin Bieber - Set A Place At Your Table

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Set A Place At Your Table".
3. Video është e këngës "Set A Place At Your Table", por nuk këndohet nga Justin Bieber.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Justin Bieber - Set A Place At Your Table  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Things seemed strange this morning
As I packed my bag for school
The smiles I'm used to seeing just weren't there
I heard my father talking
To my mother down the hallway
Above the whispers all that I could hear... was

Chorus:
Set a place at the table for someone who might need it
Set a place at the table for someone to sit down and eat
Kick their shoes off, put their feet up
Forget about their troubles for awhile
When there's a place at your table
There's a little hope for you and i

i was feeling kinda' helpless
About the words that I just heard
Could it be the family 2 doors down?
They said a couple months of bad luck
Had them up against the wall
And though it may seem small
i know there's somethin' i can do

Chorus

Make room at your table for your friends and family
Take the time to share your day, just laugh talk and eat

Chorus

...there's a little hope for you and I


Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet