Më mbaj mend (për 1 muaj)


Justin Bieber - Down To Earth

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Down To Earth".
3. Video është e këngës "Down To Earth", por nuk këndohet nga Justin Bieber.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Justin Bieber - Down To Earth  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

19/11/2009

2009-11-19T03:44:05+00:00ohhh,ohhh,oh
I never thought that it’d be easy,
Cause we’re both so distant now,
And the walls are closing in on us and we’re wondering how,
No one has a solid answer,
But we’re just walking in the dark,
And you can see the look on my face, it just tears me apart.

So we fight, (so we fight)
Through the hurt, (through the hurt)
And we cry and cry and cry and cry,
And we live, (and we live)
And we learn, (and we learn)
And we try and try and try and try!

So it’s up to you,
And it's up to me,
That we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth, down to earth, down to earth
On our way back down to earth,
Back down to earth, back down to earth, back down to earth,
back down to earth, back down to earth, back down to earth,
back down to earth, back down to earth

Momma, you were always somewhere,
And Daddy, I live out of town,
So tell me how could I ever be, normal somehow?
You tell me this is for the best,
So tell me why am I in tears?
Whoa, so far away and now I just need you here,

So we fight, (so we fight)
Through the hurt, (through the hurt)
And we cry and cry and cry and cry,
And we live, (and we live)
And we learn, (and we learn)
And we try and try and try and try!

So it’s up to you,
And its up to me,
And we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth, down to earth, down to earth

On our way back down to earth, (on our way back down to earth)
Back down to earth, back down to earth, back down to earth,
back down to earth, back down to earth, back down to earth,
back down to earth, back down to earth

I felt so far away,
From where we used to be,
And now we’re standing,
And were do we go,
When there’s no road,
To get to your heart,
Let’s start over again!

So it’s up to you,
And it’s up to me,
And we meet in the middle, on our way back down to earth,
Down to earth, (down to earth)
Down to earth,
On our way back down to earth,

I never thought that it’d be easy,
Cause we’re both so distant now,
And the walls are closing in on us and we’re wondering how?

. Send "Down To Earth" Ringtone to your Cell .


Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet