Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Jusuf Dalifi - Rruges Se Shullanit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/06/2013

2013-06-13T11:55:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rruges Se Shullanit" kënduar nga Jusuf Dalifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jusuf Dalifi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jusuf Dalifi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet