Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Hidhet Vallja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  45

Hidhet vallja, vallja e parë, vallja e parë
I: Kush vallzon u mloft’ me ar, u mloft’ me ar! :I
Hidhet vallja, vallja e dytë, vallja e dytë
Kush s’vallzon i plaçin sytë, i plaçin sytë!
Hidhet vallja, vallja e tretë, vallja e tretë
Kush vallzon u gzoft’ përjetë, u gzoft’ për jetë!
Hidhet vallja po lunë Shota, po lunë Shota
Bijnë tupanat gjëmojnë lodrat, gjëmojnë lodrat!
Hidhet vallja kanga s’nalet, kanga s’nalet
Bijnë dairet, gjëmojnë malet, gjëmojnë malet!


Këngë Dasmash - Hidhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 0