Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Kosovare - Martesa Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

I: Qysh në vegj’li ne u deshëm
Njeni tjetrin përqafuem.
Zemrat tona kurr pa ia nda
Njena tjetrën dashurun
Ref.:
Martesa jonë është e lumtur
Kurorëzim i dashurisë.
O zemër këndo pa pushue
Kang’t e buk’ra të lumnisë.
Si andrrën ma të shtrenjtë
Dit’n e sotme dëshëru’m.
Zemrat tona kurr pa ia nda
Përherë njena tjetrën e kërkuen.
Ref.:
Martesa …
Qysh…

Ky tekst u dërgua nga MiiraaaaPublikimi: 22/05/2014


Këngë Kosovare - Martesa Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa Jonë".
3. Video është e këngës "Martesa Jonë", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:


Komente 0