Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Kosovare - Punën Time Do Ta Shes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  8

I: Punën time do ta shes
Për me ngranë e për me pi
Do të ulem në kujtesë
Sa me mall po rri n’vetmi. :I
Ulu me mu’ sevda
I: Ulu me mu’ sevda! :I
Se me ty kam sevda.
Ref.:
Edhe ini ju moj goca
Për t’hu’jt mos ma lini
I: Hani pini g’zoni!
Për dashuninë që keni. :I
Kur më shkon sokakut ti
Me nji rrem me shumë halle.
Mori gocë moj turtulleshë
M’len njiherë të puth në faqe!
I: Ulu me mu’ sevda :I
Ulu me mu’ sevda
Se me ty kam sevda.
Ref.:
Edhe


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 22/05/2014


Këngë Kosovare - Punën Time Do Ta Shes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Punën Time Do Ta Shes".
3. Video është e këngës "Punën Time Do Ta Shes", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:


Komente 3