Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Kosovare - Dy Sytë E Lotuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Në sytë e mi ma s’ka ndriçim
Ti largohesh, unë po qaj
Një dashuri shuhet prapë
Unë ty moj nuk ta fal.
Ref.:
Sytë e lotuar janë
Vetëm lot’t për ty m’pikojnë
Sa herë unë po të kërkoj
Zemrën ma plagon.
Më the mua se s’të harroj
Ti me lot në sy.
Në zemër do të kem çdo herë
Të parën dashuri.Publikimi: 25/08/2009


Këngë Kosovare - Dy Sytë E Lotuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sytë E Lotuar".
3. Video është e këngës "Dy Sytë E Lotuar", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:


Komente 0