A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentrit Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Gentrit Sopjani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gentrit Sopjani eshte ne shkollen "Dardania" dhe jeton ne Prishtine. Per here te pare u be i njohur me nofken "Kinezi" ne vitin 2011 kur publikoi kengen e tij te pare "Krejt e Kalli". Pastaj ne vitin 2013 publikoi 3 kenge te reja, 2 bashkpunime dhe nje kenge solo. Ne fillim te ketij viti (2014) vendosi qe te ndryshoj emrin e tij ne muzike (Kinezi) dhe emrin e tij ne muzike ta le vetem emrin e tij (Genti). Ne Fillim te ketij viti e publikoi edhe k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

SK

Dardan Osmanollaj

Gold Mc

Lluni

Grof

Vig Poppa

Fero

Aros

Master-L

Lannex


Tags: Gentrit Sopjani, Gentrit, K!nnez, Kinez, Kinnez, Kinezi, Kinnezi, K!nnezi, Trill Genti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019