A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

K-One - E Kalume  (Feat. Don Mino)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/10/2009

2009-10-23T10:32:59

K-One:

Po menoj për t'kalume e çajo mu po m'dhem
besom kur s'jom kon rahat ej ti vllavi jem
E tash jom tu menu t'kalumën me harru
rahat po du me jetu se mo s'po muj me duru huuhuuu

DON MINO:

Yeah
Menoj për t'kalumën edhe pse ajo ka shku
me njerzt që si kom po du mu taku
po du me bisedu se malli për ta m'ka marr
gabimet qe i kom bo n'kry um kan met varr
shum njerin e kom lëndu falje prej krejtve po pres
s'besoj qe ko me kon rahat deri ditën kur vdes
n'dashni kur s'kom pas fat për çata s'ndina rahat
qata çë e kom lëndu n'andër em vjen gjdo nat
Kur ëm vjen n'men e kalumja as n'krevet sun rri rat
vajtoj për do njerzt t'mi që u rritën pa bab
e mu syni po m'loton se kom hek shum n'ket jet
krejt shokt ëm kan tradhtu pak um kan met t'vertet
po ZOTI është i madh t'kalumën se haron
vllavi jem ai t'sheh gjdo sen që ti e bon
po ksaj jetës tem kur n'fije s'kom mujt mi ra
po m'dhimen ata shok që bab e nan bashk si kan pa

K-One

Po menoj për t'kalume e çajo mu po m'dhem
besom kur s'jom kon rahat ej ti vllavi jem
E tash jom tu menu t'kalumën me harru
rahat po du me jetu se mo s'po muj me duru huuhuuu

DON MINO

Pse natën po m'del gjumi s'po muj as me fjet
po e kalumja jem as n'gjum s'po m'len t'qet
spo muj me harru mu ka pjek n'tru
n'andër po m'del nana syni tu i lotu
(KASTRIOT PREJ GJUMIT QU) kto llafe si kom ngu
njerzt që si kom dasht a thu pse tash i du
po m'kujtohet gjdo sen e mu zemra po m'dhem
pse s'po m'len rahat mu e kalumja jem
a thu zoti mu sëm don pse e kalumja po munon
mu ka ra në kry truni jem sun po duron
po apet me gjith zemër munona mi harru
s'di pse pe kujtoj kur ajo ka shku
ajo nuk kthehet te mas e un muj me hec te para
me 1 laps e mikrofon mue m'prin e mara
i kom njerzt qe ëm perkrahin që s'menojn keq për mu
nuk e di a po m'beson veç qita njerz mu m'kan munguuu

K-One

Po menoj për t'kalume e çajo mu po m'dhem
besom kur s'jom kon rahat ej ti vllavi jem
E tash jom tu menu t'kalumën me harru
rahat po du me jetu se mo s'po muj me duru huuhuuu

outro:E kalumja jem nuk e di pse po m'dhem
po m'doket që dikush mue rahat nuk po m'len
anash jan kujtime qe s'muj me i harru
po apet s'kam qajt me ... se ato kan kalu


Lyrics submited by B%n   cunami
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019