A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Kastro - La Bamba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2019

2019-03-17T15:00:00

Moti Koh Na E Kena majt N'shok
Nuk e Kom Problem nese najher Do Mu RROK
Maje n'men Na Nuk Kapem Per FLOK
Zhag Ngrehesh neper Tok
Better Know u fu*kin with mafia
Kejt Tavolina Vija
Kosova edhe Shqipnia
Tu Bo Lek E Jo Tu Nejt Te Shpia
Nese Nuk T'NJOH Ty Un I Njoh Paret
E Nese T'Du T'DU Sa Malet
Weq Kto Pun Gabimi Nuk Falet
Qiti Lekt Ja Ti Thej Dritaret
Je Korrekt Puna Asniher Nuk Nalet
Bi*chi O Bi*tch Leje Perher Let Kallet
F*ck Dat Leje Let Kallet
Hajde I Qajna Hallet

REF.:
Valla Une Nuk Ju Kom Bo Sen
Po Inati Nuk Pi Len
Amo Nuk Bon Mu Perzi Nrrug Tem
Se!
Havera Kena Bo 4 Anet E Botes
Ku Dush Preke Harten Harten
Mbledhen Njo Ka Njo Per NEve
Edhe Kejt PO hallakaten.
(x2) Call Me La Bamba, Call Me La Bamba
Hallakam Like Cunami
(x2) Kastro La Bamba, La Bamba
Like Cunami

Hala Punt Jon KRejt Fresh
Sdu Arsyetime Du Weq Cash
Ajo Do Mark Sdo Fjal Nvesh
Qato Let PO Mirrem Vesh
Motorrin Benzin Nuk E Do Disel
Plus Pret Me Shku Me Mar N'Basel
Plus Shoqet Krejt ME Veti i Merr
Valla Spo Mi Nxe Ni Kerr
Se Qojna Deri Nfund Kur E Nisim
Moti Koh B*tch Na e Luja Bizin
Do Problema Ta thejna Kurrizin
So Njejt Jo si Me Pa PArisin
Hala Paret Knej po Levizin
Dit Per Dit Cifrrat Po na Rrisin
Dit Per DIt Trejta Po Na krisin
Gold E Kena Bo Plisin

REF.:
Valla Une Nuk Ju Kom Bo Sen
Po Inati Nuk Pi Len
Amo Nuk Bon Mu Perzi Nrrug Tem
Se!
Havera Kena Bo 4 Anet E Botes
Ku Dush Preke Harten Harten
Mbledhen Njo Ka Njo Per NEve
Edhe Kejt PO hallakaten.
(x2) Call Me La Bamba, Call Me La Bamba
Hallakam Like Cunami
(x2) Kastro La Bamba, La Bamba
Like cunami


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKartolina (1)

2019-03-29 17:24:00
Nuk ju kom bo une sen
Po inati nuk pi len

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019