A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kastro - Ti Po Harron


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2018

2018-07-12T15:27:22

Edhe une du me pa
Edhe une du me pa
Se ndryshe jo nuk ban(jo jo nuk ban)
Syt e saj du mi prek
Zonin e saj du me ndi un ntelefon
Une gabova une gabova
Po pse ti nuk po kupton
Se sa shum une ty tdashta
Ti krejt po harron(ti po harron)
Dhezi cigare krejt qka mendoj
Osht me bo plata, plata
Hala ma i fort
Hala on fresh me baricjaga
(Sku sku sku)
Se jom nis un me shok
Krejt pi zero dikur tu pi limonada
(Yeah yeah)
Amo gjithëmonë kom dasht
Mu shetit me Limo e Frada
Limo e Frada
Limo e Frada
Limo e Frada
(Yeah yeah yeah)
Don mu pa ti me mu
Duhet mu caktu ora e data(tralala)
Paret i boj telefon(yao yao)
Sdu mu taku me kerkan(no no)
E du beben tem qysh osht
Ska nevoj per silikon
Yeahhhhh
Ajo po thot tdu veq ty
Yeahhhhh
Don mem pa edhe mem ndi
Yeahhhhh
Ajo po thot tdu veq ty
Yeahhhhh
Don mem pa edhe mem ndi (Kastro)
Edhe un du me pa
Edhe un du me pa
Se ndryshe jo nuk ban(jo jo nuk ban)
Syt e saj du mi prek
Zonin e saj du me ndi un telefon
Une gabova une gabova
Po pse ti nuk po kupton
Se sa shum une ty tdashta
Ti krejt po harron (ti po harron)
Une prita une prita
Asniher nuk shkova (jo jo jo jo)
Shum e dashta shum e dashta
Amo e lendova (no no)
Une prita une pritaaa
Asniher nuk shkovaaa
Shum e dashta shum e dashta
Amo e lendovaaaaaa
E kta tjert qe i kam around
Zvyn sen zemer jan mami
Kastro hala cunami
Chillin si mu kon Majami(yeah yeah)
Krejt e din qysh osht puna bro
Hola hola hola
Jena tu palu veq te holla
tHolla tHolla tHolla
Aaaaaaaaa
Ti ndoshta ski besu qe kina me dal tpart
Aaaaaaaaa
Ty pot dhemb kur ma sheh medaljen e art
(Aaaaaaaaa)
Ti ndoshta ski besu qe kina me dal tpart
(Aaaaaaaaa)
Ty pot dhemb kur ma sheh medaljen e art
Yeahhhhh
Ajo po thot tdu veq ty
Yeahhhhh
Don mem pa edhe mem ndi
Yeahhhhh
Ajo po thot tdu veq ty
Yeahhhhh
Don mem pa edhe mem ndi (Kastro)
Edhe un du me pa
Edhe un du me pa
Se ndryshe jo nuk ban(jo jo nuk ban)
Syt e saj du mi prek
Zonin e saj du me ndi un telefon
Une gabova une gabova
Po pse ti nuk po kupton
Se sa shum une ty tdashta
Ti krejt po harron (ti po harron)
Une prita une prita
Asniher nuk shkova (jo jo jo jo)
Shum e dashta shum e dashta
Amo e lendova (no no)
Une prita une pritaaa
Asniher nuk shkovaaa
Shum e dashta shum e dashta
Amo e lendovaaaaaa


Lyrics submited by Ilirz
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019