A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kastro - Sa T'o Jeta


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T16:46:33

Production:

Kastro (K-One)


Per qat tipin pa inati Qe mirrna me punen tem U ktheva nkit motherf**ka bash qaty te veni jem Ty mos ta nin per mu se nuk din per jeten tem boy Ku pot dhem un dikur gangsta kapuqin prap amo familja mkan endrru me kat Kom bo mekat smi din hekat qata Sot kom meritu mi palu çekat Kastro mthirrin lamborghini jo mercedes audi nuk je kategori me mu nuk muna mu mar me ty Dikur nuk pata kurgjo dikur vet mon ami Qato kurr nuk i jap njerzit qe mkan dhon dashni Lojna ti me mu NO WAY Muna met shotu Volley Nuk kom une kikirika perreth meje Po sillna me tipa qe hondedon kan lujt fear play Ska me lujt bole me mu se un e maj timonin Nuk.ke ni kurgjo per mu nese ma ke ni ti veq zonin Nuk mun mu mar ti me mu se nuk mirrna un me asnjonin Sun ma gjen ti shoki fijen Nuk ta qeli telefonin Refreni Ani nasht ti ke dasht mem bo della Se ke dit qe ski pun me kullera Nashta skom me mujt me vozit Panameraa Veq sigurt ki mem majt men sa t o jeta 2x Jeten nuk e shoh si loto edhe pse Bota me ksi tipa plot o Shpirtin e bardh un COCO Hala drift neper beata si nTokio Bumm bummm K-Kastro hala pom thirrin MAESTRO Do me ta pa ftyren dije test o Jo be po luj bole mah best bro Hello mon amo nese ke ni cest ma vi c'est la ma vie... Nese ki fobi un me ty sa ma larg shokii Para mikrofonit ora 5 Qe po qona pe kapi hitin Edhe pe shti nthes Gajlja jem osht e madhe Qata nuk e shes pi pres po ves U dhez ky ves Nuk o kinez nuk bon fitnes Djegs ky sen spontan merkur apeks i lo pa tekst Me ishin seks un rrnoj kompleks I love my ex edhe ni - See who's next Oh leje nale kejt se emyte allahile


Lyrics submited by liridona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019