Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Ti Amo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Amo".
3. Video është e këngës "Ti Amo", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Ti Amo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente

1 🔥

03/04/2020

2020-04-03T16:00:08+00:00(2X)
Nuk po muna mo me t'thon Ti Amo
As pushimet me ty n Milano
Kur më dashte ma s'shumti ti ike e su ktheve ti moj xhanem

Ti e preve shiritin e vetmis
Po don me t'fal kallxom prej ku me ja nis
A e di sa t'kom dasht prej fminis e zonin ta kom ni ma mir se tingujt e lakmis
Krejt ato ndjenja qe i pata prom mi mur nata
Sot kom urrejtje qe do me mar flaka
Se kisha besu se kshtu ka mu bo me menu s'patem koh un e ti mu harru

Nuk o fer zemer nuk ki shanca edhe ni her
qa ki bo ti su kon okey amo nasht amo nasht

(2×)
Nuk po muna mo me t'thon Ti Amo
As pushimet me ty n Milano
Kur më dashte ma s'shumti ti ike e su ktheve ti moj xhanem

Un e di që je mërzit edhe pse po t'vjen inat veq edhe niher doren me mujt me ma kap

(2×)
Kishe dhan gjithçka

Amo se di un e ti a kem mu pa e ti e din mir kto faje kush i ka

(2×)

Jo nuk muna me t'fal

Nuk o fer zemer nuk ki shanca edhe ni her
qa ki bo ti sum bje n'men amo nasht amo nasht

(2×)

Nuk po muna mo me t'thon Ti Amo
As pushimet me ty n Milano
Kur më dashte ma s'shumti ti ike e su ktheve ti moj xhanem

Kartolina (6)

10
5
10
14
11
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet