A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


KTK - My Car  (Feat. KMC)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/03/2016

2016-03-13T20:00:01

Featuring

KMC

Teksti:

KMC

Teksti:

KTKKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Car" kënduar nga KTK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Linkin Park. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

The time to take license all formal functions..O
planting season seeds of a reconstruction..
The no time of this time to dissimulate reluctance..

My Car my car my car

It is as you they wait for a diamond edge to wash its
way. The appositive one puts of side, you is badly.
Leave-in tracking down them in
its face. A vision, vacant or, not raising a frightful
one awaken-you-for top

My Car My Car my car!

The time for. The evacuation, Evacuation,
Evacuation, Evacuation

The evacuation, Evacuation

It has a solemn man that he observed its to
dissapear of twilight (In
sand) Modified by a fallen eagle, a signal.
(In the sand) it perceived
concern can be force, with one saidd of plen
one better man.
It cannot find one better man cannot find one
better man
Yes..

It loved it, yes… it does not want to break this
way that It needs it, yes…
this is the reason for which it will come back
another time cannot find one better man cannot
find one better
man cannot find one better man Not
it can find one better. Girl!


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019