Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabal Mafia

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kabal Mafia është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Tetor 2009, Kabal Mafia publikojnë videoklipin "Kermilli Vetmuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

ETB 57

Forty Oz

KGB

2D

G-Gold Army

Brothers P.

Strongz

Brotherhood

Septics

E'7

Tags: Kabal Mafia, O.G.


Komente mbi këtë artist