A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kabil Keça - Malli Per Pejgamberin A.S


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2017

2017-04-17T20:25:22

Song from the album:

"Amin Amin"It's a long time that we try finding the lyrics to "Malli Per Pejgamberin A.S" sung by Kabil Keça.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Kabil Keça attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018