Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabil Keça - Vdekja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur vjen dita per me vdek
nuk e dim ckemi me hek
gafilleku na ka mbulu
nuk e dim ku kemi me shku

Ref.:
Hej o Zot mos na habit
se na jemi kull zaif
bejm gjunahe nat e dit
Resulin kena mërzit

Hej o Zot nuk mbushet koka
ne ket hall si na mban toka
pa gjynahe skalon dakika
per vdekjen sna ze mërzia

Ref.:
Hej o Zot mos na habit
se na jemi kull zaif
bejm gjunahe nat e dit
Resulin kena mërzit

Mjerit na si nuk kujtojm
n'huzur t'Zotit si dot shkojm
per azxho ftyr skemi lan
snjofim Bab snjofim as Non

Ref.:
Hej o Zot mos na habit
se na jemi kull zaif
bejm gjunahe nat e dit
Resulin kena mërzitPublikimi: 31/01/2019
Muzika: Kabil Keça


Më Shumë Këngë Nga Kabil Keça:


Komente 0


Kabil Keça - Vdekja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekja".
3. Video është e këngës "Vdekja", por nuk këndohet nga Kabil Keça.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.