Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabil Keça - Interesi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kqyre njerzit si jan ba
vllau vllaun vlla se ka
se nder i bojn interesit
nates i thojn mirmengjesi
i kthejn kokat ku ka pare
ah te shkretit spaskan mare
se kan hallin e askujt
vet na rrojn si askush

Do zengina pa dizgina
nuk kan frig nga Perendia
hallin botes i ja mbajn
veç me mar azxho me dhan
bon vaki me t'pa ne der
n'ftyr ste shohin por ne xhep
svet kush ishe as kush je
por ne xhep sa pare ke

Ju qe keni pare lira
zgjatni duart me te mira
fukaras me i dhon dor
pasurin se merni n'vorr
se qefini nuk ka xhepa
pse nuk boni si thot Feja
ne varr gju ska interesi
shpeton shpirti i te drejtit
Kabil Keça
Publikimi: 13/06/2018
Muzika: Kabil Keça


Kabil Keça - Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi".
3. Video është e këngës "Interesi", por nuk këndohet nga Kabil Keça.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kabil Keça:


Komente 0