Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kabil Keça - All-Llahu Alem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All-Llahu Alem".
3. Video është e këngës "All-Llahu Alem", por nuk këndohet nga Kabil Keça.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kabil Keça - All-Llahu Alem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Kabil Keça

Komente

Asnjë Koment

22/03/2020

2020-03-22T15:20:42+00:00Aaaah
ç'jan kta ethe qe na kan n'zan
anemban krejt dynjan
kush s'besoi,
sot beson Allahun e keroj
kush s'besoi,
sot beson Allahun e madhëron

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah
Jo nga Zoti nuk ardh
vet gjynahet varr kan ba
s'te vret kush te ka krijue
ket e din kush ka besue
s'te vret kush te ka krijue
ta dha jetën me jetue

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah Pejgmaberi vet ka thon
xhdo sëmundje ka ilaç
ku esht bota mendje madhe
k'saj halli me i xhet care
ku eshte bota mendje madhe
fatkeqsit sun i ndale

REF.:
A esht denim, a eshte meshir
Allahu alem ma mir e din

Aaaah
Prandaj ti, mos ke frik
se Allahu eshte vec nji
le ta din gjith njerzia
mos i lodh kjo merzija
le ta din gjith njerzia
se per gjith esht Perendia

Po te lutem o Allah mos na le Qaben pa xhemat
mos na le Medine that mos naj mbyll dyert e Xhamive an e mban dunjas
Ti je falës Ti je bujar per hir Tendin dhe Muhammedit a.s
te lutem o Allah te gjidhve Ti na fal...


Më Shumë Këngë Nga Kabil Keça:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet