Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kadan Duraj - Kur Me Vjen Me Rremben  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2008

2008-11-20T12:38:29kur me vjen me buzqesh e me shikon ne sy zemren time do te jesh ti e imja dashuri me prites me ngadal per tu kthyer neser prap e din fush e mi plot mall a koj pritje sa e gjall.

KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY

SA HER VJEN TE PERQAFOJ DHE NUK HUMBIN KURR NE TY ZOTI DIN SA DASHUROJ TE BOJ BE NE SYT E MI SA HER SHKON ME PERQAFON ME PREMTON TJETER TAKIM DOREN TIME MA SHTRENGON DO TE DUHEMI DERI NAMSHIN

KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN E ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ KEQ NE TY

KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ VEQ NE TY KUR ME VJEN ME RREMBEN E IMJA DASHURI KUR ME IK KEQ ME NEJT MENDOJ KEQ NE TY....


Ky tekst u dërgua nga  gresa
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet