Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kadan Duraj - Shum Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2012

2012-09-04T23:02:10Ti ne zemren time mu me ke trokitur kur at dit un ty ste kam pritur sa shum m'ke quditur dhe m'ke befasuar kur me erdhe afer dhe me the te dua 2x

Ref:Shum te dua a me do ti mu me je besom ti se ske me tradhtu per ty jetoi per ty egzistoi per ty gjithmone un do te mendoi 2x

Te afrova un ty pran vetes dhe ti putha buzet si ti s'paska tjeter shije t'embel paske buzet e tua pergjithom n'ket jet une do ti dua

Ref:Shum te dua a me do ti mu me je besom ti se ske me tradhtu per ty jetoi per ty egzistoi per ty gjithmone un do te mendoi 4x


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...