Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Vuajtja Me Ndjek  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"E Vetmja Femer"

Komente

Asnjë Koment

16/11/2012

2012-11-16T01:59:16+00:00(1)Tani në qe jemi nda dhe këto buze qe me jan thare
syt e mi tash derdhin lot ilac per plaget nuk gjete dote
(2)Tani në qe jemi nda dhe këto buze qe me jan thare
syt e mi tash derdhin lot ilac pr plaget nuk gjete dotë

Ref:Me ke dal e pa bese me ke shtuar te vetmin shprese
Tani ti aje penduar qe le vetem nje zemer trotuar.
Ref:Me ke dal e pa bese me ke shtuar te vetmin shprese
Tani ti aje penduar qe le vetem nje zemer trotuar


Ky tekst u dërgua nga Albana
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet