A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kadan Duraj - Oj Lulije Hanem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/04/2019

2019-04-11T14:24:34

Song from the album:

"Live 2019"Sorry, this song lyrics is not yet available "Oj Lulije Hanem" sung by Kadan Duraj.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Oj Lulije Hanem".
The music video from Kadan Duraj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Buqja, Gazi & Linda - Oj Lulije Hanem

oj lulije e hanem e hanem
oooo kujna ja le baben(2x)

baben e harrova e harrova
oooo nty u dashurova(2x)

oj lulije e hanem e hanem
oooo kujna ja le nanen(2x)

nanen e mashtrova e mashtrova
oooo ma tmirin e mora(2x)

Gazmend Rama (Gazi) - Oj Lulije Hanem

ooj lulijeee hanem ee haneeeeem
oooo kujnaa ja le babeeeeeen ..

ooj lulijee hanem e haneem
ooo kujna ja le babeeeen

baben e harrova ee harrovaaa
oooo nty u dashurovaa
baben e harrovaa harrova
ooooo nty u dashurova

oj lulijee haneem e haneem
oooo kujnaa ja lee naneeen
oooj lulijee haneem ee haneeem
oooo kujnaa ja lee nanen

nanen e mashtrovaa e mashtrovaa
oooo mat miren e mora
nanen e mashtrova mashtrova
oooo mat miriiiin e moraaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019