Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kadan Duraj - Oj Lulije, Pllumb I Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2018

2018-08-10T16:39:27

Këngë e albumit:

"Live 2018"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulije, Pllumb I Bardhe" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet