A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kadan Duraj - Qe Nje Jav Oj Lulije


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/08/2018

2018-08-10T16:42:46

Këngë e albumit:

"Live 2018"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Qe Nje Jav Oj Lulije" kënduar nga Kadan Duraj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Qe Nje Jav Oj Lulije".
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019