Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadenca & Naser Maqedonci - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Se nje mall e kam ne ty
Se nje fjal e kam me ty
A do t'vish moj bukuri
Veq nje got raki me pi

Se nje mall e kam ne sy
Se nje fjal e kam me ty
A do t'vish moj bukuri
Veq nje got raki me pi

reff 2x:
Lozonjare shpirti im
Pse me ike ne pa kthim
Sa t'jen jeta me jetu
Vetem ty moj do te du

Lozonjare shpirti im
Pse me ike ne pa kthim
Eh sa t'jen jeta me jetu
Vetem ty moj do te du

2x:
Sikur t'kisha edhe nji her
Do t'shtrengoja me gjith fuqi
S'do t'lshoja asnji her
Se me vrau kjo dashni

Sikur t'kisha edhe nji her
Oh do t'shtrengoja me gjith fuqi
Oh s'do t'lshoja asnji her
Se me vrau kjo dashni

reff 3x:
Lozonjare shpirti im
Pse me ike ne pa kthim
Eh sa t'jen jeta me jetu
Vetem ty moj do te du


Kadenca & Naser Maqedonci - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Kadenca & Naser Maqedonci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadenca:


Komente 0