Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Rogaqi - Dy Sy Qe Me Deshten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dy sy qe me deshten
Dy buz qe me vran
Humben dhe u treten
Te thyer me lan
A jam une i vetmi
Qe s'di nga t'ja mbaj
Qe i pranoj gabimet
Edhe kur s'kam faj

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjall

Nje ze qe me fliste
Me plot dashuri
E humbi kuptimin
Ne ket nat me shi
A jam une i vetmi
Qe s'di nga t'ja mbaj
Qe i pranoj gabimet
Edhe kur s'kam faj

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjall

Me vjen mir qe e kuptova
Anen tende te vertet
Me vjen mir qe tjetrin e ke gjet
Ohhh jooo
Le ta merr vesh edhe ajiii
Se dikuj zemeren ja ke thy
Le ta din sa veshtir eshte me ty

E di qe nuk je e vetem
E di qe ke nje tjeter
Edhe pse ende je me mua
Ndoshta tani s'lodhesh fare
Por me von do t'me kerkosh falje
Kush do ti fal mekatet tua
S'do ta fal, Ohh sa t'jam gjall
Adri Rogaqi
Publikimi: 06/06/2017


Kadri Rogaqi - Dy Sy Qe Me Deshten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sy Qe Me Deshten".
3. Video është e këngës "Dy Sy Qe Me Deshten", por nuk këndohet nga Kadri Rogaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adri Rogaqi:


Komente 0